Gwarancje

O tym jak plombujemy sterowniki AUTOTRONIC 2 i w jakim celu

Gwarancja Chroni Obie Strony

Zaplombowane sterowniki AUTOTRONIC 2, 3 i 5 dają Państwu pewność solidnej naprawy bo to na plombach podpisujemy się logo naszej firmy pod wykonaną pracą.

Nieczyste Zagrywki

Nieuczciwy konkurent z OLX sugeruje Państwu w swoich filmach na YouTube że oznaczona na naszych plombach data zakończenia gwarancji to data świeżej naprawy a to poważna różnica.

To dlatego wyjaśniamy nasze zasady w kwestii oznaczania gwarancji dla AUTOTRONIC 2.

Państwo sami to ocenią, przeglądając filmy z naszej pracy i rozmawiając o naszych usługach z nami i naszymi klientami choćby na YouTube i Facebook’u

WSPOMNIANY OSOBNIK NIE JEST NASZYM KLIENTEM A TYLKO NIEUCZCIWYM KONKURENTEM.

PLOMBUJEMY ZAWSZE NA OBU PRZECIWNYCH BOKACH MODUŁU ABY NIE DAŁO SIĘ GO OTWORZYĆ Z JEDNEJ STRONY i COŚ ZMIENIĆ BEZ UTRATY GWARANCJI A POTEM TWIERDZIĆ W SZKALUJĄCYCH FILMACH ŻE TO TAK OD NAS WYSZŁO.


Jeśli posiadacie Państwo ważną naszą gwarancję to nie zostaniecie bez pomocy. Nasze gwarancje zawsze na piśmie. Na niektóre naprawy wystawiamy GWARANCJĘ+ czyli długoterminową gwarancję, zwłaszcza w AUTOTRONIC 2.


DATA WPISANA NA PLOMBIE TO ZAWSZE DATA ZAKOŃCZENIA GWARANCJI.

       

        Podsumowując:

  • Jak jest rok 2022 a na plombie 2017 to jest 5 lat po gwarancji.
  • Jak jest rok 2022 i na plombie 2022 to w tym roku właśnie gwarancja wygasa.
  • Jak jest rok 2022 a na plombie 2024 lub 2025 to ma nadal naszą gwarancję.

 

Brudna Gra Ciąg Dalszy

...w kilku jego filmach spotkają Państwo także marne próby porównań jego płytek z nasza pracą i nawet bezczelne twierdzenia o kopiowaniu. Wystarczy obejrzeć nasz film ten tutaj i ten jego na YouTube... jeśli przypadkiem Państwo natraficie na niego, a okaże się że nasz to całkiem odmienny produkt, oparty o oryginalne wzory stosowane fabrycznie w AUTOTRONIC 2, co jest zresztą konieczne aby to działało.

Więcej w tym temacie

Tak zabezpieczamy nasze naprawy sterowników Autotronic2 na czas gwarancji. Obsługujemy sterowniki skrzyni biegów Autotronic 2 dla Massey Ferguson i Renault Ares.

          ————————–

This is how we secure our Autotronic2 driver repairs for the duration of the warranty. We support Autotronic 2 gearbox controllers for Massey Ferguson and Renault Ares.

            ————————–

Zabezpieczamy je zwłaszcza przed jakimkolwiek nieuczciwym konkurentem w czasie trwania gwarancji a takie działania miały już miejsce.

error: Zawartość chroniona !!